Waluty:

Dostawa towaru


Dążymy do pełnej satysfakcji. Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem naszego wysyłkowej, call center, lub strony internetowej i to w ciągu 15 dni od daty wystawienia faktury pierwotnej.

Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt najpierw omówić problemy masz 90% czasu jesteśmy w stanie rozwiązać problemu, bez konieczności wysyłania nic w zamian.

powrotna polisa

Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie tzn nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zabrudzone przedmioty zostaną zwrócone klientowi, bez oceny.

Nie pokrywamy koszt wysyłki zwrotów lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo, wszystkie pakiety powinny być przesyłane za pomocą metody trackable, takich jak US mailowego potwierdzenia dostawy, UPS, lub Federal Express. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakietów utraconych w tranzycie.

Wszystko wracający towar należy przesłać na adres wysyłki e-maila. Po otrzymaniu rzecz z powrotem, wysyłamy w wybranym przedmiot wymiany z powrotem do Ciebie bez pobierania żadnych dodatkowych opłat wysyłki.

Po otrzymaniu zwrotu, należy odczekać aż do 5 dni roboczych, aby zakończyć swój zwrot lub wymianę.

wymiana

Będziemy przyjmować wymiany na niewłaściwym rozmiarze lub kolorze, w ciągu 15 dni od daty wystawienia faktury pierwotnej. Proszę skontaktować się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i jeden z członków naszego zespołu pomoże you.If chcesz wymieniać przedmioty do innego stylu, trzeba by wrócić przedmioty o zwrot (zgodnie z polityką powrotów) oraz złożyć nowe zamówienie za styl preferujesz.

Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie tzn nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialny za wysyłce powrotnej i dla transportu i manipulacji koszt wysyłki zamienionych rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie zamówienia

Rezygnacja z zamówienia należy wystąpić przed zamówienie zostało wysłane. Spowodować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 24-48 godzin po umieszczeniu zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Spodziewać się można zrozumieć w tym kluczowym momencie. wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane będą traktowane zgodnie z naszą polityką powrotów.

UWAGA:
Na poniższym statusie, nie możemy dać zwrot lub wymianę. Szczerą nadzieję, że można zwrócić uwagę na ten punkt.
Po pierwsze, jeśli otrzyma swoje przedmioty, znaleźć nie lubisz styl i chciałby wprowadzić zmiany. W tym stanie, nie możemy dać wam wymianie.
Po drugie, jeśli naprawdę dostarczyć elementy w zależności od rozmiaru, koloru i wysyłki adres podany dla nas, nie możemy dać zwrot albo. Więc wybrać odpowiedni rozmiar i kolor trzeba i dać nam prawidłowy adres wysyłki.
Po trzecie, jeśli elementy są uszkodzone przez ludzkie działania lub czynniki zewnętrzne, nie są odpowiedzialne za wymianę.
poland  Copyright © 2019 www.szczescienasze.pl. Powered by Asics Buty sklep internetowy